איך קניון רננים שידרג את מועדון הלקוחות שלו בעזרת Smoove ?

איך קניון רננים שידרג את מועדון הלקוחות שלו בעזרת Smoove ?

אחד הדברים המרגשים ביותר בתחום הפיתוח הטכנולוגי הוא להגיע ליום שבו כל הימים והלילות שרקמת בהם את החזון שלך, מתכנסים אל מוצר מוגמר עם שם ואישיות משלו. באותו היום, כל הקשיים, התקלות, והויכוחים הסוערים שהיו בדרך מתגמדים אל מול הבייבי החדש.

אבל מאז שהשקנו את Smoove גילינו שיש יום, עוד יותר מרגש, והוא היום שבו הלקוחות שלנו הופכים את החזון למציאות בשטח. ולנו כל שנותר הוא להתנהג כמו הורים טיפוסיים שרוצים לשמוע איך הגוזל חותך את השמיים.

אז השבוע זימנו לאסיפת הורים את יניב דבש, הבעלים של עסק בשם Share-alot, הנותן שירות וייעוץ שיווקי בדיגיטל למגוון רחב של עסקים, ביניהם קניון רננים שברעננה.

קניון רננים הוא מרכז קניות בילוי והיי טק באזור התעשייה רעננה, ומשרת אוכלוסייה של כחצי מיליון איש. המתחם פרוס על פני שטח של ארבעים ואחת אלף מטר רבועים, ובו כמאתיים בתי עסק ומותגים, מהמובילים בארץ ובעולם.

 "המטרה של קניון רננים,היתה ליצור מעורבות גבוהה של קהל היעד עם הקניון ולהניע אותם לבקר בקניון" מספר יניב.

 "עד לעבודה עם Smoove התקשינו לנהל את מועדון הלקוחות. הקושי התבטא בעיקר בארגון אנשי הקשר וביכולת לפלח את לקוחות המועדון לתתי קבוצות. קושי נוסף היה בגיוס הלקוחות כי גם אחרי שכבר הצטרפו, לא הייתה מערכת שאיפשרה לנו לעקוב אחריהם ולהגדיל את מעורבותם".

האתגר השיווקי היה לבנות מערך של קופונים שנראה טוב, זמין ואמין. החידוש הטכנולוגי מבחינתנו היה האפשרות לשלוח לאחר מילוי טופס ההרשמה מסרון אוטומטי ללקוח ובו קופון חד חד ערכי, מה שאיפשר לעקוב אחרי מימוש הקופונים, ולמנוע זיופים"

איך כל זה התבצע בפועל?

"הקופונים וההטבות המיוחדות פורסמו במדיה הדיגיטלית (פייסבוק, אתר הבית) וברחבי הקניון. כל לקוח שרצה לקבל את ההטבה התבקש לשלוח מסרון לקו וירטואלי, שהיה הטריגר לתחילת התהליך האוטומטי במערכת".

לאחר שהלקוח שלח את המסרון, הוא קיבל טופס הרשמה למלא פרטי התקשרות כמו: שם, מייל,מספר טלפון, מין, תאריך לידה, גיל ועיר. בפעם אחרת הפקנו יריד לאמהות טריות וחילקנו שקית הפתעות לאימא ולתינוק שהצטרפה למועדון הלקוחות דרך הטופס הרשמה.

 
הקופונים וההטבות שיניב וקניון רננים חילקו ללקוחות שלהם.

 

 

 

איך שמעת על Smoove ?

"על Smoove שמעתי בעקבות שיחת מכירה של דודי, מנכ"ל חברת Getyou,שהגיעה בזמן המתאים. לאחר פגישה איתו והבנה של יכולות המערכת ערכתי בדיקה על מערכות נוספות והגעתי למסקנה שבשלב הזה Smoove בהחלט עונה על הצרכים המבוקשים".

כמה זמן עבר מהרגע שהחלטת על האסטרטגיה ועד להוצאה לפועל שלה במערכת?

"מהרגע שהאסטרטגיה אושרה ועד הוצאתה לפועל עבר כחודש לערך, שכלל בעיקר איסוף קופונים ממגוון חנויות הקניון".

תוכל לסכם את הפתרונות שהמערכת סיפקה לקניון רננים?

המערכת נתנה עבורנו מספר פתרונות:

1.      תהליכים אוטומטיים המוגדרים מראש שהקלו את התהליך.

2.      התנהלות מדויקת וברורה של כל משתמש במערכת והתהליך אותו עבר.

3.      יכולת עיצובית מעולה בצורה פשוטה, המאפשרת עיצוב עמודי נחיתה ברמה גבוהה.

4.      התנהלות של קופונים הכוללים קריעת קופון בצורה אמינה תוך רישום מדויק של התהליכים בדאטה.

5.      אפשרות למפות את הלידים מכמה מדיות במקביל.

6.      מעקב זמין אחר הרשמות ואחר מימושים.

 

אילו פידבקים קיבלת מהלקוחות? או מבעלי הקניון?

"הנהלת הקניון מרוצה מאוד מהתהליך ולכן ב2017 הוא הוגדר כאחד מהיעדים העיקריים בשיווק.

התוצאות היו מצויינות. כמות רבה מאוד של מצטרפים למועדון החברים כבר מהקמפיין הראשון, מה שהוביל לקמפיינים נוספים.

הגדלנו את כמות הלקוחות במועדון, ואת המעורבות של הלקוח, אחוז נטישה נמוך יותר כי יכלנו לעקוב אחרי מי שלא סיים את ההרשמה ולתקשר איתו שוב, וכמובן DATA חדש שישמש את הקניון לטובת דיוורים והטבות יותר אישיות ורלבנטיות בעתיד".

 

 עם נימה אופטימית זו בחרנו לסיים, אבל יש לנו הרגשה שזאת רק ההתחלה של יניב וקניון רננים עם Smoove. אפשרויות העבודה עם המערכת כמעט בלתי נגמרות, החל מתהליכי גבייה ועד שירות לקוחות, ולכל סוג עסק מקטן ועד גדול.

יצאנו בתחושה שהילד מממש את הפוטנציאל אבל הוא בטח יכול יותר, אז אם חווית ניסיון מוצלח עם המערכת נשמח גם לשמוע.

 אחרי הכל, ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו.